ZIMNÍ BODYGUARD & UKLIDŇUJÍCÍ ODLÍČENÍ

17.10.2017

Na pár výrobků zn. SALOOS jsem tu již recenzi psala. A nyní mám pro vás další dvě a budou to opět pecky, jak již je u této značky dobrým zvykem.

Bio Karité - dětský balzám

Jelikož je už venku zima a celkem fouká, nezapomínám mazat těm mým chlapečkům obličej a rty než vyrazíme ven. Skvělý a přírodní balzám je právě bio Karité! Já si ho občas taky máznu na rty nebo na tvář. Nejen že se dobře nanáší (nijak se nepatlá a nezanechává bílé stopy), ale hlavně krásně a jemně vonííí :-) Já tam cítím převážně levanduli - a tu miluju. Jeho složení mně baví, protože obsahuje hlavně bio bambucké máslo, různé bio oleje lisované za studena (např. meruňkový, sezamový, pupálkový, slunečnicový) a esenciální oleje (jako např. olej levandule, heřmánku, geránie). Je vhodné i pro miminka od narození, takže dávám i Kubíčkovi. A spokojenost!

Hydrofilní odličovací olej - Meduňka

Když jsem měla odlič.olej poprvé vyzkoušet, byla jsem trošku nejistá v kramflecích a hlavou mi běhaly otázky typu "To se mám odličovat olejem? Jakože fakt? I oči?". Po prvních nejistých vteřinách mě ale zahalila uvolňující vůně meduňky a všetečné otázky zmizely v nenávratnu...Od této chvíle si užívám i odličování, protože mi navodí vždy příjemnou atmosféru, na těch pár chvilek cítím relax, klid, pohodu a nejraději bych se pak zavrtala do peřin a spala - v ideálním světě :-D Ovšem to moc dobře nejde, když máte doma malé miminko a 20ti měs. raubíře :-D Každopádně je to moje oblíbená denní rutina. A jak olej aplikuji? Vatový tamponek namočím do vlažné vody, vyždímu, dám na něj pár kapek oleje a jdu na to :-) Olej si hravě poradí s voděodolnou řasenkou i se rtěnkou, kterou normálně ze rtů drhnu jak bulhar... A složení je opět pecka - obsahuje mmj. bio oleje lisované za studena (mandlový, sezamový, slunečnicový) a meduňkový esenciální olej. Parááááda!

Výrobky zakoupíte v drogeriích, nebo ve spřátelených e-shopech: https://www.saloos.cz/cz/eshopy/#text

Nemůžu si pomoct, ale výrobky od Saloos jsou pro mě topka!