MOMMY TIPS

Jsem máma 2 chlapečků, takže bych s klidnou duší mohla říct, že jsem "zasloužilá" máma :-) 
V těchto článcích se budu zabývat svými postřehy z pohledu matky, představím vám zde svoje tzv. "mommy tips" - to zahrnuje vše od výběr kočárku, přes základní výbavu, hračky, nábytek, doplňky apod. 

 

Tak co, maminky, jak jste na tom? Už máte všechny vánoční dárky nebo ještě budete kupovat? Já mám zatím seznam, který ale hodlám začátkem prosince začít odškrtávat! Ale abych Vám přinesla trošku inspirace, pokud stále váháte a hledáte, dám Vám sem tip na krásné dřevěné hračky, které si kluci zamilovali! A našla jsem je na e-shopu PROMRNOUSKY.CZ!

Tak a teď si asi říkáte, co je to za blbost, že? :-) Ale ona to blbost není. V prvé řadě netuším, zda KENDAMIL vůbec znáte a proto mi dovolte v pár řádcích napsat, o co tu vlastně jde a dostanu se i k té "královské" záležitosti včetně našich zkušeností s touto značkou a jejími produkty.

Nevím, zda jste slyšeli/četli o firmě ATTITUDE. Já si jí všimla asi tak před rokem někde na internetu a nedávno jsem na ni narazila na e-shopu Lekarna.cz, kde často objednávám různé vitamíny, UM pro Kubíka apod. Takže jsem se chtěla na produkty podívat trošku víc na zoubek, protože mě některé produkty velice zaujaly.

29.07.2019

Mám tu pro Vás článek o pár produktech zn. Kneipp, které mě oslovily a které by se třeba mohly líbit i Vám (jinak bych Vám o nich nepsala :-)). Ale než se k tomu dostanu, tak bych Vám ráda o společnosti napsala něco málo, i když předpokládám, že značku a produkty Kneipp velmi dobře znáte.

Jak to léto hezky začalo, tak je zase pryč, viďte?! Je to k vzteku. Ale snad bude brzy lépe! Prozatím tu mám pro Vás pár zajímavostí z e-shopu NUSPRING, které by se Vám mohly líbit.

nevím jak vy, ale já pokaždé když někam jedeme tak špekuluju, čím ty dva raubíře zabavím. Mobil či tablet je opravdu naprosto poslední záchrana (ke které se uchyluji až v poslední řadě a co nejméně), takže se snažím je na cestě (nebo případně i na dovolené či výletu) něčím víc smysluplným :-)

Ano, čtete správně! Se zn. NIVEA si můžete namíchat vlastní vůni! Nejde však o žádný parfém, ale o krém! NIVEA přišla totiž s revolučními krémy MIX ME, které můžete kombinovat a takto si vytvořit vlastní vůni!

Maminky, jistě to znáte taky. Venku je škaredě nebo jsou děti nemocné, tak je potřeba je doma nějak zabavit. A že to není zrovna snadné, to vám asi psát nemusím :-D Já teda už leckdy "lezu po stěně", že už nevím co vymýšlet.

Představte si každodenní situaci: Ráno vstanete, vypijete sklenici vody, osprchujete se, vyčistíte si zuby, zalijete si hrnek s čajem... toto je jen pár momentů, které můžete ráno zažít a dopřát si je díky čisté pitné vodě.

A tady je něco i pro chlapy a tatínky :-) Mrkněte na Klub otců!