MOMMY TIPS

Jsem máma 2 chlapečků, takže bych s klidnou duší mohla říct, že jsem "zasloužilá" máma :-) 
V těchto článcích se budu zabývat svými postřehy z pohledu matky, představím vám zde svoje tzv. "mommy tips" - to zahrnuje vše od výběr kočárku, přes základní výbavu, hračky, nábytek, doplňky apod. 

 

Sice se nepovažuju za tzv. biomatku, ale je pravda, že jsem si postupem času oblíbila některé bioprodukty. A to jak kosmetické, tak i co se týká stravy nebo "péče" o domov. Mám ráda obchody, kde najdu všechno a nemusím hledat na více e-shopech, když toho chci koupit víc. A tak jsem našla ORGANIC TIME.

Značku KLORANE jistě nemusím nijak dlouho představovat, koneckonců hlavně maminky ji jistě znají! U Filípka jsem používala první rok pouze tuto značku (jak gel na koupání, tak mléko po koupeli). Dělají i skvělé šampony a mmj. se ke mně dostal i Olej na strije - a to něm dnes bude řeč :-)

Ano, takto lze charakterizovat produkty z prodejen ALBI. Ti, kteří tam chodíte, tak to sami znáte :-) Já když nevím co koupit za dárky, tak v ALBI vždy něco vyberu. A to jak pro děti, kamarádku, maminku, manžela, ...

Psala jsem už o tom, jak se mi hojily bradavky, když jsem začínala po porodu s kojením. A teď přichází na řadu další "ožehavé" téma - a to hygiena intimních partií po porodu.

V této mini kapitole bych se ráda věnovala péči o bradavky, protože např. u mě to byla noční můra :-( A to jak u Filípka, tak u Kubíčka. Nicméně u obou mi hrozně moc pomohly výrobky zn. MEDELA.

Díky těmto mňamkám od CEBU MANGOmám kus léta doma i teď. V létě jsem často pila mangový džus a jedla mango, protože já mango prostě miluju...

Usínání a uspávání...každodenní rutina, kterou každá máma dobře zná. Některá má to štěstí, že položí mimčo do postýlky a to hned spí. Já patřím k té druhé polovině, co prostě musí uspávat, někdy i na několikrát. Osvědčil se mi šumící medvídek MyHummy.

Taky patříte k těm matkám, které bez vlhčených ubrousků nedají ani ránu? Já teda jo. Ale měla jsem teď možnost vyzkoušet alternativu, o které bych Vám ráda napsala pár řádků...

Filípek dostal možnost vyzkoušet tyto designové plenky zn. KOLORKY🌈 Jako můžu říct, že jsem měla chuť ho nechat běhat jen v plínkách, protože jsou fakt pěkný 😍 Ale jelikož je už chladněji, tak dělal aspoň parádu v šatně na plavání 😅

A tady je něco i pro chlapy a tatínky :-) Mrkněte na Klub otců!